Václav Drašnar

Bývalý extraligový a prvoligový hráč TJ SOKOL Dobruška, trenér mládeže a juniorů s již více než patnáctiletou praxí.

Obchodní manager ve společnosti KAND s.r.o.                  40let, ženatý,  velmi tolerantní manželka  a dvě krásné holčičky

Badminton hraji již od roku 1986 a nikdy jsem nehrál za jiný oddíl než TJ SOKOL Dobruška. V tomto klubu jsem prožil všechny jeho dosavadní největší úspěchy a mohu říci, že jsem byl jejich součástí. Ať již zisky individuálních  titulů z MČR žákovských a dorosteneckých, postup do Národní ligy, zisk dvou titulů MČR družstev juniorů, postup do Extraligy, zisky všech medailí s extraligovým družstvem. Vrcholem byl zisk EXTRALIGOVÉHO titulu v roce 2008 a účast na Mistrovství Evropy klubů v témže roce. 

Po těžkém zranění kolene jsem se naplno začal věnovat trénování, jako trenér mládeže a přípravky, posléze i juniorů z našeho klubu. Také vedu badmintonovou školičku v Novém Městě nad Metují, kde jsem v roce 2016 začal i s trénováním nově vzniklého oddílu badmintonu.

Jako manager vypomáhám i ve sportovním odvětví, jsme starostou TJ SOKOL Dobruška, předsedou Východočeského badmintonového svazu a členem Správní rady ČBaS. 

Hráčská a trenérská kariéra

2 x Mezinárodní Mistr Slovenska ve čtyřhře juniorů 

1998, 1999

Mistr České republiky ve čtyřhře žáků a dorostu 

1994, 1999

Mistr České republiky družstev dorostu

1998, 1999

Mistr České republiky družstev  a účast na ME klubů

2008

Získání trenérské licence II. třídy

od té doby trenér v oddíle TJ SOKOL Dobruška

2000

trenérský seminář s dánským trenérem Peterem Mauritsenem

2013

trenérský seminář se španělským trenérem Oscarem Martinezem

2014

+420 606 704 342

vdsport@vdsport.cz